נוטריון ברעננה

מידע על נוטריונים ברעננה

שירותיהם של נוטריונים ברעננה נדרשים עבור פעולות שונות, הקשורות לאימות, עריכה ואישור של מסמכים שונים המחייבים את חתימת הנוטריון על פי החוק. אם אתם מתגוררים ברעננה בוודאי ידוע לכם שבעיר וסביבתה פועלים לא מעט נוטריונים ובשורות הבאות נביא בפניכם מידע בסיסי על הסתייעות בשירותיהם.

מוצאים נוטריון ברעננה

איתור של נוטריונים ברעננה אינו מסובך במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא לשאול חברים, מכרים וקולגות אם הסתייעו בשירותיו של נוטריון בעיר בעבור, והאם הם ממליצים עליו. כמו כן, תוכלו לפנות כמובן לרשת האינטרנט ולהקליד בה ביטויים כמו נוטריון ברעננה או נוטריון רעננה, ומייד יעלו לפניכם התוצאות. אם אתם זקוקים אך ורק לשירותי נוטריון, הרי שכל בעל מקצוע מוסמך יוכל לספק לכם מענה הולם. יחד עם זאת, אם מדובר ביותר מאישור וחתימה על מסמך כדאי לבחון את ניסיונו של עורך הדין בנושא.

לדוגמא, אם אתם זקוקים לסיוע הקשור לצוואות וירושות, שאלו עו ד נוטריון ברעננה האם כבר יצא לו לערוך צוואות ולעסוק בכל העניינים הקשורים לאפוטרופוס הכללי, לרשם הירושות ולסוגיות המגיעות לפתחו של בית המשפט בנושאים אלו. אותו הדבר יש לשאול לגבי אימות של נוטריונים רעננה עבור הסכמי ממון, שכן עריכתם צריכה להתבצע במקצועיות ובזהירות רבה, ולאור הבנה מעמיקה של ההשלכות. באותו האופן יש לשאול למשל לגבי ייפויי כוח מתמשכים וייפויים בלתי חוזרים, לגבי ביצוע תרגומים בשפות שונות וכיוצא בזאת.

כמה מילים על השירות ועלויותיו

שירותיו של נוטריון ברעננה ניתנים בדרך כלל במשרדו, אם כי ישנם משרדים כמו שלנו שמעניקים שירות VIP עד הבית במידת הצורך. במידה ומדובר באימות וחתימה בלבד, הרי שהפגישה קצרה מאוד וכרוכה רק בהזדהות ובשאלה או שתיים לגבי הבנת משמעות המסמך מצד החותמים. מאידך, ישנם שירותים המצריכים מעורבות ארוכה ועבודה ממושכת יותר מצד עורך הדין, כגון הכנת ייפוי כוח מתמשך או הסכם ממון. מכאן גם נגזרות העלויות: שכר הטרחה של הנוטריון קבוע בתקנות הנוטריונים ולא ניתן לגבות מכם מעל לסכום האמור עבור כל פעולה. מאידך, ישנן פעולות כמו אלו המתוארות לעיל, המצריכות יותר זמן ועבודה, שתעריפיהן אינם קבועים בתקנות. לכן, עבור פעולות אלו כדאי גם לברר מראש מהי העלות שגובה הנוטריון, שכן הסכומים יכולים להשתנות בהתאם למוניטין של המשרד, לשיקוליו הכלכליים ועוד.

לקבלת שירותי נוטריון ברעננה

למשרדנו שני סניפים, האחד ברחוב איינשטיין 9 ברעננה והשני הנגר 24 בהוד השרון. לאורך השנים סיפקנו שירותי נוטריון ללקוחות עסקיים ופרטיים רבים באזור, ונשמח לעמוד גם לרשותכם. לפרטים נוספים בנושא ולקבלת שירותי נוטריון רעננה, פנו אל משרד עורכי דין ונוטריון רות גבריאל בטלפון 09-7443260.

עוד מאמרים

 עו"ד ונוטריון ברעננה

 עו"ד ונוטריון בהוד השרון

טל:    09-7443260
נייד :  054-5551655

רות גבריאל © 2017

Designed by Best Site