נוטריון בהוד השרון

נחיצות שירותיו של נוטריון בהוד השרון

אם אתם מחפשים נוטריונים בהוד השרון, תוכלו לפנות אל משרד עו"ד ונוטריון רות גבריאלי, המתמחה בדיני משפחה, משפט אזרחי ומסחרי. למשרד ניסיון רב בייצוג של לקוחות עסקיים ופרטיים, הנהנים מייעוץ מקצועי ושירות אישי לכל אורך התהליך, לרבות שירות VIP עד הבית. למשרדנו שני סניפים, האחד הנגר 24 הוד השרון, והשני ברחוב איינשטיין 9 ברעננה. כאמור, אנו אמונים גם על מתן שירותי נוטריון בהוד השרון לסוגיהם השונים.

כמה מילים על נוטריונים

נוטריון הוד השרון הוא למעשה עורך דין אשר הוסמך על ידי משרד המשפטים והחוק לאמת, לערוך ולאשר מסמכים משפטיים מסוימים. מדובר במסמכים בעלי חשיבות יתרה, המצריכים רמה גבוהה של זהירות ואחריות מקצועית, ולכן עו"ד המעוניין לספק שירותים נוטריוניים חייב לעבור הכשרה והסמכה הולמת, ולהיות רשום ברשומות משרד המשפטים. ההסמכה עצמה נקבעה בחוק הנוטריונים משנת 1976, וישנן תקנות ברורות הקובעות את דרך עבודת הנוטריון בישראל, לרבות מחירים קבועים המחויבים על פי חוק. במילים אחרות, נוטריון אינו יכול לגבות תעריף הגבוה מהאמור בתקנות. עוד חשוב לציין כי במידה ולעורך הדין אין את ההסמכה הנדרשת, כלומר אינו נוטריון, הרי שחתימתו ואישורו של המסמכים הנדרשים תהווה עבירה פלילית, וממילא לא יהיה לה תוקף משפטי.

שירותים שונים של נוטריונים

נוטריונים בהוד השרון מספקים קשת רחבה של שירותים בהתאם לצרכי הלקוח. מדובר במסמכים שונים אשר חתימה של הנוטריון על גביהם מהווה אישור למקוריותם, לזהות של האדם או האנשים החתומים עליהם, וכן לכך שהם חתמו מרצונם החופשי והטוב, והבינו את משמעות המסמך. מכאן והלאה יכול המסמך החתום על ידי נוטריון לשמש בתור ראיה בפני רשויות שונות בישראל ובחו"ל, לרבות בבתי המשפט. כאמור, מדובר בשורה ארוכה של שירותים וביניהם אישור נוטריון בהוד השרון על ייפוי כוח בלתי כוח, ייפוי כוח מתמשך, מסמכים לקבלת משכנתא, אישור על חתימה בשם הזולת על מסמך, אישור נכונות של העתקי מסמכים, ואישור נכונות של תרגומים (יש לציין כי במשרדים רבים גם מספקים את שירותי התרגום בשפה הנדרשת). כמו כן, שירותי נוטריון בהוד השרון נדרשים לצורך אישור על היותו של אדם בחיים, אישור תצהירים, לעריכת מסמכים או עשיית פעולות מסוימות בהם, לאימות הסכמי ממון בין בני זוג שטרם נישאו, ועוד.

לפרטים נוספים בנושא ולקבלת שירותי נוטריון הוד השרון, פנו אל משרד עורכי דין ונוטריון רות גבריאל בטלפון 09-7443260.

עוד מאמרים

 עו"ד ונוטריון ברעננה

 עו"ד ונוטריון בהוד השרון

טל:    09-7443260
נייד :  054-5551655

רות גבריאל © 2017

Designed by Best Site