תרגום נוטריוני לצרפתית

תרגום נוטריוני לצרפתית

צרפתית היא אחת השפות המדוברות בעולם, עם יותר משמונים מיליון איש הדוברים אותה כשפת אם, ויותר ממאתיים מיליון הדוברים אותה בכלל. כמו כן, בהיותה של צרפת מדינה גדולה, חזקה ומרכזית באיחוד האירופי ובעולם בכלל, ולאור העלייה הגדולה לארץ ממנה, ישנו ביקוש גבוה יחסית לשירותי תרגום נוטריוני לצרפתית. מדובר בשירותים המסופקים על ידי משרדנו באופן נוח, מהיר ומקצועי, וזאת בנוסף לתרגום בשפות אחרות כגון אנגלית, גרמנית ורומנית.

באילו מסמכים נדרש תרגום נוטריוני לצרפתית

שירותי נוטריון לתרגום לצרפתית עשויים להידרש עבור שורה ארוכה של מסמכים משפטיים, עסקיים, אישיים, חוזים ועוד. מדובר במסמכים אשר התרגום שלהם חייב להיות מדויק ותואם לחלוטין למקור על מנת שיתקבלו על ידי הרשויות, ואין זה מספיק אף שיתורגמו על ידי בעל מקצוע מיומן המצהיר על אמיתותם. כאן נדרשת עריכה מדוקדקת על ידי הנוטריון עצמו, בשולט בצרפתית ברמה גבוהה. כך למשל, מבחינה אישית עשוי להידרש תרגום נוטריוני לצרפתית עבור תעודת לידה, תעודת פטירה, תעודת סיום לימודים אקדמיים, תעודות מקצועיות, תעודת שחרור מהצבא, רישיון נהיגה, תעודת זהות ועוד. מבחינה משפטית עשוי להידרש התרגום עבור פסקי דין שניתנו בעניינו של אדם, ייפויי כוח בלתי חוזר, הסכם ממון, הסכם גירושין, צו ירושה וכן. הלאה. גם מבחינה עסקית יש צורך לא פעם בשירותי נוטריון תרגום צרפתית, למשל עבור חשבונות בנק, חשבוניות, פרטי אשראי, חוזים והסכמים, החלטות שהתקבלו בחברות ושותפויות, רישיון עסק ועוד. זאת בנוסף לשורה ארוכה של מסמכים נוספים כגון חוות דעת רפואיות, תעודות הוקרה, צוואה וכדומה.

כמה עולה תרגום נוטריון לצרפתית

חשוב להבין כי עלות תרגום נוטריוני אינה תלויה בשפת התרגום אלא באורכו של המסמך, וכן קיימים הבדלים בין אישורים שונים כגון אישור הצהרת מתרגם או אישור נוטריון. מדובר במחירים הנקבעים מדי שנה על ידי משרד המשפטים, רשומים בתקנות הנוטריונים ומחייבים את כל העוסקים בתחום. כך לדוגמא, תרגום נוטריוני המכונה גם אישור של נכונות תרגום, יעלה 221 ₪ עד ל- 100 המילים הראשונות (המחירים אינם כוללים מע"מ). במידה שהמסמך ארוך יותר מ- 100 מילים הרי שעבור כל 100 מילים נוספות, ועד ל- 1000 מילים, יש לשלם 167 ₪. מעבר לכך, אם המסמך עובר את ה- 1000 מילים, יש לשלם עבור כל 100 מילים נוספות 80 ₪. כמו כן, לכל העתק של המסמך, הנושא בחובו אישור, יש לשלם 66 ₪ נוספים.

המחיר נקבע ומשתנה בהתאם לשפות בהן שולט הנוטריון.

לפרטים נוספים ולקבלת שירותי נוטריון לתרגום לצרפתית, פנו אל משרד עורכי דין ונוטריון רות גבריאל בטלפון 09-7443260.

עוד מאמרים

 עו"ד ונוטריון ברעננה

 עו"ד ונוטריון בהוד השרון

טל:    09-7443260
נייד :  054-5551655

רות גבריאל © 2017

Designed by Best Site